Naše priče

ストーリー

Donguri cup – Salzburg

Rijeka 川

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Nakon uspjeha seniora Kendo kluba Rijeka pred dva tjedna na natjecanju u Innsbrucku, ovog vikenda bio je red i na riječke juniore.

U subotu 30.11. u Salzburgu održano je prvo izdanje Donguri cup-a za mlade. Turnir je ponudio natjecanje u 4. kategorije, a članovi riječkog kluba su debitirali u kendo natjecanjima i te pokazali zavidan uspjeh u tri kategorije turnira.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3021″ img_size=”400×300″ alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]U tehničkoj kihon kategoriji Roman Matić osvojio je 2. mjesto, Dok su Patrik Labaš i Luka Šestak zaustavljeni u 1/8 finala.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3022″ img_size=”300×400″ alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]U kategoriji do 15 godina Elena Ariana Koteles i Patrik Labaš osvojili su 3. mjesto. Dok je Roman Matić izgubio od Patrika Labaša u 1/4 finala.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3023″ img_size=”300×400″ alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]U timskoj kategoriji (zbroj godina članova tima do 39 godina) riječki klub predstavljali su već spomenuti članovi, a uspjeh na turniru su zaokružili brončanom medaljom i 3. mjestom u timskoj kategoriji.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3024″ img_size=”400×300″ alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Potpuni rezultati:

3. Salzburg 1
Oppitz, Wimmer, Lai[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3025″ img_size=”400×300″ alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row]

Wakaba Cup 2023

Naši članovi su imali izniman uspjeh na ovogodišnjem izdanju Wakaba Cupa u Austriji! Individualna kategorija – Junior B: Lucijan Sobol Martin Vukelić Roman Matić Timsko

Read More »

32. Europsko kendo prvenstvo

Hrvatska reprezentacija uspješno je završila svoje sudjelovanje na 32. EKC-u, te nakon kratkog predaha (do utorka ) nastavlja pripreme za predstojeće Svjetsko kendo prvenstvo koje